Brno kurzy ucetnictví

Aprofitail Czech Republic s.r.o. je vzdělávací společnost, která působí na trhu od roku 2010. Zaměřujeme se zejména na školení v oblasti účetnictví, daní a zpracování mezd. Také poskytujeme v této oblasti poradenství. Společnost má sídlo v Brně, nicméně školení realizujeme po celé ČR. Mezi naše klienty patří významné české firmy, i zahraniční společnosti. Realizujeme také školení, které jsou hrazeny z rozpočtů ČR a EU.

Cílem společnosti je poskytovat školení, která jsou podávána srozumitelnou formou a se zaměřením na praxi. Zaměřujeme se na menší skupinky studentů, aby na školení mohl být dostatečný prostor pro dotazy účastníků. Naši posluchači oceňují zejména kvalitně zpracované výukové materiály, odbornost a příjemný přístup lektorů.

Naši snahou je nabízet klientům, co nejlepší služby a atraktivní školení. Nabízíme celou řadu navazujících programů. Naši zákazníci mají možnost využít diskuzního fóra www.jak-podnikat-pruvodce.cz, kde mají prostor pro své dotazy. Svých zákazníků si vážíme a po absolvování školení získávají slevu 10% na kurzy navazující a slevu 10 % na odborné knihy edice AKADEMIE APROFIT. Budeme moc rádi, pokud si pro vzdělávání vyberete naši společnost a stanete se členem akademie APROFIT. Těšíme se na spolupráci s vámi.


Slevy| Nové školení| Kontakt| Eshop vytvořil: Webimpuls.cz| Copyright 2013 - Aprofit.cz